Reference: 55226LUAJ54
Gradient brown/Yellow
URL TO USE FOR AJAX CALL
Availability & Delivery options
  • Click & Collect -
    Not available
    Complimentary In-Store Pickup
  • Home delivery
    Not available
    Complimentary Ground Shipping On All Orders
  • Collect at a Pick-up Point
    Complementary Ground Delivery On All Orders
  • Product Details
    • Reference: 55226LUAJ54
    • Material: Acetate
    • Material of the frame: Acetate
    • Filter performance: 3
    • Standard: C.E
    Exterior details
    • Details: Lens : 54 mm / Bridge : 22 mm / Temple : 145 mm