Reference : 55226LUAJ54
RM890.00
Gradient brown/Yellow
URL TO USE FOR AJAX CALL
Availability & Delivery options
  • Pick up in store -
    Not available
    Visit a store near you to collect your order free of charge.
  • Home delivery
    Not available
    Free home delivery sitewide
DELIVERY AND RETURNS
- Free home delivery sitewide
- Free delivery in store from 1 day
- Free returns and exchanges within 30 days
For more information about the delivery policy click here
  • Product Details
    • Reference : 55226LUAJ54
    • Material : Acetate
    • Material of the frame : Acetate
    • Filter performance : 3
    • Standard : C.E
    Exterior details
    • Details : Lens : 54 mm / Bridge : 22 mm / Temple : 145 mm