Reference : 55218LUM018
RM850.00
Pink
URL TO USE FOR AJAX CALL
Availability & Delivery options
  • Pick up in store -
    Not available
    Visit a store near you to collect your order free of charge.
  • Home delivery
    Not available
    Free home delivery sitewide
DELIVERY AND RETURNS
- Free home delivery sitewide
- Free delivery in store from 1 day
- Free returns and exchanges within 30 days
For more information about the delivery policy click here
  • Product Details
    • Reference : 55218LUM018
    • Material of the frame : Titanium
    • Filter performance : 2
    • Standard : C.E
    Exterior details
    • Details : Lens : 58 mm / Bridge : 18 mm / Temple : 140 mm