Reference : 55226LUAJ54
Gradient brown/Yellow
URL TO USE FOR AJAX CALL
Availability & Delivery options
  • Pick up in store -
    Not available
    Enjoy in-store pick-up, subject to stock availability.
  • Home delivery
    Not available
DELIVERY AND RETURNS
Premium home delivery within 1 to 5 days
Click and Collect in-store within 2 hours or 2-3 days, subject to stock availability
  • Product Details
    • Reference : 55226LUAJ54
    • Material : Acetate
    • Material of the frame : Acetate
    • Filter performance : 3
    • Standard : C.E
    Exterior details
    • Details : Lens : 54 mm / Bridge : 22 mm / Temple : 145 mm